Kurumsal Vip Taşımacılık

istanbul hotel transfer

Kurumsal Vip Taşımacılık

Firmamız olarak yıllardır sizlerin Türkiye çapındaki seyahatlerini VIP olarak gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz.

VIP olarak dizayn ettirdiğimiz Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter marka araçlarımız Havalimanı VIP Transfer, Şehirlerarası VIP Transfer, Şehir içi VIP Tur ve bunun gibi diğer tüm seyahatlerinizi en lüks ve güvenli biçimde gerçekleştirmektedir.

Tüm araçlarımızda sizlerin yolculuklarını keyifli hale getirmek için çok çeşitli donanımlar mevcuttur. Minibar, buzdolabı, televizyon, ara bölme, maybach tavan, elektrikli koltuklar, deri koltuklar, masajlı koltuklar, ses sistemi, ısıtma, soğutma, Apple TV, Netflix, Wi-Fi ve isteğe göre Playstation gibi donanımlar yolculuklarınızda dilediğiniz kadar kullanmanız için tüm araçlarımızda mevcuttur.

VIP Mercedes Vito ve VIP Mercedes Sprinter marka araçlarımız şoförlü minibüs kiralama VIP hizmetimiz kapsamında her hizmet sonrası detaylı olarak temizlenerek dezenfekte edilmektedir. Pandemi koşulları gereği tüm araçlarımızda dezenfektan, kolonya, eldiven ve maske bulunmaktadır.

VIP Mercedes Vito marka araçlarımız sizler için özel olarak dizayn edilmiş olup 7 kişiye kadar kullanılabilmektedir. Araçlarımız Türkiye’nin her noktasından bir diğer noktaya mesafe ayırt etmeksizin hizmet verebilmektedir.

Şirketimiz VIP transfer ve taşımacılık yapmak adına gerekli olan turizm taşımacılığı belgelerine kendi adına sahiptir. Bu belgelerin görsellerine galeri bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Şirket personelimizin tamamı pandemi koşulları gereği periyodik olarak sağlık testlerine tabi tutulmaktadır. Aynı zamanda personelimiz kalite standartlarımız gereği sürekli olarak eğitim görmektedir ve buna istinaden testlere alınmaktadırlar.

Tüm araçlarımız güvenlik politikalarımız gereği sanal ortamdan 7/24 takip edilmektedir. Araçlarımız kullanmış oldukları güzergahlarda hız limitlerine harfiyen uymaktadırlar.

Tüm bu kaliteli ve güvenli hizmetlerden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Siz kıymetli misafirlerimize şimdiden iyi yolculuklar dileriz.