Gelin Arabası Kiralama

istanbul hotel transfer

Gelin Arabası Kiralama

Gelin arabası kiralama hizmetimiz, düğün ve aynı zamanda nişan gibi özel günlerde çiftimizin; kolay, rahat ve güvenli bir şekilde ulaşım yapmasını sağlayan hizmetimizdir.

Aracımız çiftimizin belirlemiş olduğu saat ve adres(ler) doğrultusunda hizmet verir. Çiftin organizasyon alanına ulaşımı, çift yakın akrabalarının ulaşımı gibi organizasyon alanına ulaşımın sağlanması gerçekleştirilmektedir.

Ulaşım hizmetimiz sadece organizasyon alanları ile sınırlı kalmıyor aynı zamanda organizasyon alanı dışında, İstanbul’da belli bir adrese ulaşım sağlamak amacıyla hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi seyahat gibi çok amaçlı olarak da faydalanabilirsiniz.

Aracımızın önemli bir özelliği olarak; geniş iç hacme sahip, konforlu, tam güvenli olması sayesinde adeta bir oda gibidir. Pek çok ekstra hizmet araç içerisinde sunulmaktadır. Aracımız gün boyunca sadece ulaşım hizmeti vermekle kalmaz aynı zamanda bir bekleme ya da özel görüşme alanı olarak da tercih edilebilir.

Düğün ve nişan organizasyonları oldukça kalabalık organizasyonlardır. Bu özel günlerde çiftimizin mutlu bir zaman geçirebilmesinde organizasyonun iyi bir şekilde planlanmış olması önemlidir. Bu planlar nişan ya da düğün mekanı ile alakalı ayrıntılar dahil olmak üzere bu organizasyon alanına ulaşımın sağlanmasına kadar pek çok aşamayı içermektedir. Dolayısıyla firmamız, sizlere bu özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz ulaşım hizmetini en iyi bir şekilde karşılıyoruz.